Úvod Archív článků
Zveřejnit článek - Sublook.cz

Nabídka spolupráce

Jste amatérští nebo profesionální redaktoři, žurnalisté, sloupkaři, blogeři a chtěli byste se podílet na rozvoji Sublook.cz? Napište zajímavý článek týkající se některého z kontroverzních, sociálně ožehavých témat.

Jako odměnu za spolupráci nabízíme zajímavý honorář a možnost zviditelnění se.

Upoutávka na Váš článek bude po určitou dobu umístěna na hlavní stránce a u článku bude uveden Váš stručný profil (příp. společně s odkazem na Váš web).

V článku mohou být obsaženy pouze relevantní odkazy, nikoli odkazy reklamní. Umístění reklamního nebo PR článku je možné touto cestou.

Neomezujeme Váš styl psaní, v kurzu jsou odborné články, úvahy, rozhovory, pohledy do zákulisí, vyprávění, eseje, fejetony, PR články.

Autor nesmí účelově poškozovat cizí jméno (výjimkou jsou vlastní, podložené zkušenosti). Text by samozřejmě neměl obsahovat žádné urážky, vulgarismy nebo být v rozporu s platnými zákony.

Váš článek by měl být originál. Tzn., že by neměl (může) být umístěn jinde na internetu. V případě, že jste autor skutečně Vy a je publikován i jinde, nesmí zveřejnění na našem webu odporovat žádným podmínkám ostatních webů, kde je také umístěn. Můžete nám tedy poslat článek, který jste zároveň umístili např. na svůj blog a další místa. Zodpovědnost za případný spor vzniklý na základě porušení autorských či jiných práv k článku nese autor, který nám článek zaslal. V případě, že budeme nuceni článek stáhnout či odstranit, zaniká tak autorovi nárok na honorář., popř. bude redakcí nárokováno jeho vrácení. Autor přebírá plnou odpovědnost za náplň článku a jeho případný nezákonný obsah, zejména nepodložené pomluvy, nabádání k trestné činnosti, rasistické a xenofobní postoje, názory a podněcování k nenávisti a nesnášenlivosti.

Jak poslat článek?

Jednoduše. Odešlete nám jej na e-mail info@sublook.cz

Článek napište strukturovaně, použijte podnadpisy, odstavce, odrážky, pokud je to potřeba. Záleží na obsahu a struktuře článku. Optimální rozsah článku je cca 1500 - 4000 znaků, ale záleží na individuálním posouzení kvality a účelovosti rozsahu.

Napište jméno, kterým chcete být pod článkem podepsáni. Vhodné je připojit také krátkou informaci o sobě.

Přednost dáváme Vámi navrženému titulku a perexu. Pokud však uznáme za vhodné, vyhrazujeme si právo titulek a perex změnit.

Přiložte také fotografie, pokud máte (případná práva na užití fotografií projednáváme individuálně). Vyhrazujeme si právo fotografie nepoužít, případně použít tematické či ilustrativní fotografie z vlastních zdrojů.

Článek může být redakčně upraven po vzájemné dohodě s autorem a odsouhlasení finální verze.

Vyhrazujeme si právo jakýkoli článek odmítnout.

Finanční ohodnocení – honorář

Kvalitní články jsou odměněny odpovídajícím honorářem. Za článek odpovídající pravidlům, který na webu zveřejníme, nabízíme honorář 200,- až 1 000,- Kč dle tématu, kvality, použitelnosti a rozsahu vzájemné spolupráce. Honoráře jsou vypláceny měsíčně nebo na základě individuální dohody a zdaněny podle příslušných zákonů.

 

V případě zájmu o nezávaznou konzultaci jsme Vám plně k dispozici.

Těšíme se na Vaše články.

Otisknout článek
© 2015 SUBLOOK Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu provozovatele zakázáno.